logoc

Trendy v interiérovém designu pro Rok 2024

Design,Nemovitosti

S příchodem nového roku přicházejí také nové trendy v oblasti interiérového designu. Rok 2024 slibuje inspirativní směry a nové koncepty, které ovlivní způsob, jakým vnímáme a vytváříme naše domovy. Zde je pohled na klíčové trendy, které se očekávají ve světě interiérového designu v nadcházejícím roce.

1. Peach Fuzz Revoluce:

Barva roku 2024 je bezpochyby Peach Fuzz. Tento jemný a teplý odstín broskvového sametu přináší do interiéru svěžest a jemnost. Očekává se, že Peach Fuzz bude dominovat nejen v malování stěn a použití textilií, ale také v nábytku a dekorativních prvcích.

2. Organické Textury:

Trend přírodních a organických textur bude nadále dominovat v roce 2024. Přirozené materiály jako dřevo, kámen, juta a keramika budou hrát klíčovou roli v designu interiéru, přinášející do prostoru teplý a příjemný pocit spojení s přírodou.

3. Výrazné Tapety a Grafické Vzory:

Zcela novým trendem v roce 2024 budou výrazné tapety a grafické vzory. Od geometrických tvarů a abstraktních motivů až po botanické a etnické vzory, tapety se stanou hlavním prvkem, který přitahuje pozornost a dodává interiéru osobitost.

4. Flexibilní a Multifunkční Prostory:

S narůstající potřebou flexibilního a efektivního využití prostoru se očekává rostoucí popularita multifunkčních nábytkových prvků a modulárních systémů. Životní prostor se stane více adaptabilním a přizpůsobivým potřebám jeho obyvatel.

5. Udržitelný Design:

V reakci na stále se zhoršující klimatickou krizi bude udržitelný design nadále klíčovým tématem v roce 2024. Očekává se, že budou preferovány ekologicky šetrné materiály a energeticky úsporná řešení, která minimalizují negativní dopady na životní prostředí.

Rok 2024 slibuje zajímavé a inspirativní trendy v oblasti interiérového designu. Od jemného a teplého Peach Fuzz, přes organické textury a výrazné tapety, až po inovativní technologie a udržitelné řešení, design interiéru se stále vyvíjí a přizpůsobuje se aktuálním potřebám a aspiracím. S těmito trendovými směry je možné vytvořit prostor, který je nejen vizuálně oslnivý, ale také funkční a příjemný k bydlení.

Sdílet:

IČ: 06174655, DIČ:CZ02541742, spisová značka C 277082 vedená
u Městského soudu v Praze. Společnost sídlí Dopravní 500/9, Uhříněves, 104 00 Praha.

KONTAKT

NEWSLETTER

Copyright 2024 OAK Group s.r.o.