logoc

VILLA ŠESTAJOVICE

PŘEHLED PROJEKTU

Projekt villa domu v obci Šestajovice disponuje dvěma domy s dispozičním uspořádáním 6+kk / 288 m2. Domy nabízejí prostorný obývací pokoj, navazující moderní kuchyňský kout, centrální šatnu, koupelny, sklep, garážové stání a zahradu s výměrou 300 m2. V domě je také příprava pro společné fitness, určené pouze majitelům domů.

288m²

6 kk

ŠESTAJOVICE

Šestajovice jsou malebná obec ležící na východním okraji Prahy, v blízkosti oblasti zvané Pražské pomezí. Tato oblast nabízí klidné a příjemné prostředí pro bydlení s dobrou dostupností do centra Prahy a okolní přírody. Spojení MHD na metro B – Černý Most 15 minut, zastávka MINIBUS. Vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo a Hlavní nádraží ze zástavky Klánovice PID. Autem do centra cca 20 minut.

6
7
8
9

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Restaurace a kavárny

V obci naleznete různorodou nabídku restaurací, kaváren a hospůdek, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a zrelaxovat.

Obchody

Lokalita disponuje základní obchodní infrastrukturou, včetně potravinářských obchodů, drogerií a dalších maloobchodů pro každodenní potřeby. Nechybí ani zdravotnická zařízení a ordinace.

Školy

V obci Šestajovice se nachází základní škola, mateřská škola a další vzdělávací instituce, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Sportovní a volnočasové aktivity

Obec poskytuje širokou škálu sportovních a volnočasových aktivit, včetně sportovních hal, venkovních sportovních areálů, cyklostezek a krásných přírodních prostor k procházkám či jiným venkovním aktivitám..

KONTAKT

Líbí se vám tento projekt a chcete se dozvědět více informací?

Jsme tu pro vás.

info@oakgroup.cz
+420 602 674 143
Darwinova 1771/11, Praha 12, Modřany