Naše zkušenosti sahají až do roku 2006 a už od samého počátku byla při realizaci Vašeho domova prioritou individuální péče a spokojenost každého klienta. Pojďte se podívat, co říkají naši klienti na spolupráci s OAK GROUP.

více

ŘEKLI O NÁS

OAK Group prováděla kompletní rekonstrukci mého nově zakoupeného bytu. A výsledek je výborný. Komunikace byla nadstandardní. Poradenství bylo samozřejmostí. Měla jsem hodně dotazů a vymyslela jsem si dost věcí mimo standardní nabídku, ale vše jsme vždy podrobně probrali a výsledek byl vždy k mé plné spokojenosti. Můžu jen doporučit. Pokud hledáte někoho na rekonstrukci nebo stavbu, tak za mě je tohle jasná volba, myslím si, že nebudete litovat.

Zuzana Svobodová

Přes firmu OAK Group jsem kupoval pro dceru byt v Praze a také mi realizovala jeho rekonstrukci. Jednání s jednatelem firmy p. Kozákem bylo od samého začátku perfektní. Dohodnuté termíny platily, rekonstrukce byla provedena dle požadavků a ve výborné kvalitě, příjemné jednání. Byl jsem natolik spokojený, že případnému zájemci jsem ochoten podat reference i osobně. Jsem z Moravy a z firem v Praze jsem měl trochu obavy, s p. Kozákem proběhlo vše na 100% spokojenosti, děkuji.

Roman Unzeitig

Od společnosti OAK Group jsme si v roce 2019 koupili nově zrekonstruovaný byt v panelovém domě v klidné části Prahy a zároveň s jejich pomocí prodali byt původní. S jednáním firmy a spoluprací s jednatelem společnosti panem Kozákem jsme byli velmi spokojeni. Je seriózní, flexibilní, spolehlivý a ochotný. Vyšel vstříc veškerým našim potřebám. Za to znovu děkujeme a OAK Group 100% doporučujeme.

Kristýna Slavíková

Se společností OAK Group máme velmi dobré zkušenosti. Při spolupráci byly velmi ochotní a jednání bylo příjemné. Neměli problém s vybavením žádné naší požadavky, vše s námi v průběhu rekonstrukce pohotově řešily. Jejich přístup byl profesionální a spolupráci mohu jen doporučit.

Anna Stofkova

Oak group nám zprostředkovali koupi bytu v původním stavu a také nám jej zrekonstruovali. Spolupráce byla skvělá, se vším nám poradili, s žádným požadavkem nebyl problém. S rekonstrukcí jsem velmi spokojena. Firmu můžu jen doporučit.

Lea Devošová

Velice přátelský a obětavý přístup, ochota vyhovět jakýmkoliv požadavkům na perfektní byt.

Silvie Vyhlídalová

Oak group nam pomohl najit byt a za slusnou cenu nam ho i zrekonstruoval. Zpozdeni bylo minimalni, coz v dnesni dobe bylo super. Naprosta spokojenost, a mohu jen doporucit.

Jan Šroubek

Využil jsem na doporučení od známého ohledně zhodnocení investic. Profesionální přístup

Luboš Klouček

Profesionální přístup, se vsim mi poradili, cse kvalitně zpracované, doporučuji všem

Iveta Nováková

Zaujala Vás naše dosavadní práce?

Napište nám, ozveme se Vám zpět.