logoc

VILLA UHŘÍNĚVES

PŘEHLED PROJEKTU

Hlavními rysy tohoto majestátního domu jsou jeho prostorný pozemek s vzrostlou zahradou, která poskytuje soukromí a klid. Zahradní bazén je skvělým místem pro osvěžení v teplých letních dnech a krásná sauna nabízí dokonalou relaxaci po náročném dni. Na zahradě se také nachází samostatný dům pro hosty, který poskytuje komfort a soukromí jak pro vás, tak pro vaše návštěvy.

280m²

6 kk

UHŘINEVĚS

Interiér domu je vybaven nejmodernějšími prvky a nabízí prostorné obytné prostory plné elegance a luxusu. Otevřený koncept obývacího pokoje a jídelny je ideálním prostory pro setkávání a hostování. Kuchyně je plně vybavena prvotřídními spotřebiči a nabízí dostatek prostoru pro vaření a přípravu jídla.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Restaurace a kavárny

V obci naleznete různorodou nabídku restaurací, kaváren a hospůdek, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a zrelaxovat.

Obchody

Lokalita disponuje základní obchodní infrastrukturou, včetně obchodů s potravinami, drogerií a dalších maloobchodů pro každodenní potřeby. Nechybí ani zdravotnická zařízení a ordinace.

Školy

V Uhříněvsi najdeme základní školu a mateřskou školu, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Sportovní a volnočasové aktivity

Uhříněves nabízí širokou škálu sportovních a volnočasových aktivit, včetně sportovních hal, tenisových kurtů, cyklostezek a krásných přírodních prostor.

KONTAKT

Líbí se vám tento projekt a chcete se dozvědět více informací?

Jsme tu pro vás.

info@oakgroup.cz
+420 602 674 143
Darwinova 1771/11, Praha 12, Modřany