logoc

VILLA BRANDÝSEK

PŘEHLED PROJEKTU

Novostavba rodinného domu 4+kk / 104 m2 v malebné obci Brandýsek disponuje prostorným obývacím pokojem, navazujícím moderním kuchyňským koutem, centrální šatnou, dvěma koupelnami a zahradou s výměrou 400 m2. V rámci obce je zajištěna veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, dětské i fotbalové hřiště, pošta, zdravotnické zařízení, lékárna, drogerie, restaurace, supermarket a večerka).

104m²

4 kk

BRANDÝSEK

Brandýsek představuje malebnou obec ležící nedaleko Prahy, což nabízí ideální kombinaci klidného venkovského prostředí a snadné dostupnosti do hlavního města. Nachází se v okrese Praha-východ a poskytuje obyvatelům možnost žít v blízkosti přírody s pohodlným přístupem do města. Dálnice D7 zajišťuje bezproblémovou dopravní dostupnost na okraj hranice Prahy (10 min).Stanice metra Veleslavín na lince A se nachází pouze 18 km od domu, další zastávky Zličína Nemocnice Motol jsou v obdobné vzdálenosti.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Restaurace a kavárny

V obci naleznete různorodou nabídku restaurací, kaváren a hospůdek, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a zrelaxovat.

Obchody

Lokalita disponuje základní obchodní infrastrukturou, včetně obchodů s potravinami, drogerií a dalších maloobchodů pro každodenní potřeby. Nechybí ani zdravotnická zařízení a ordinace.

Školy

V obci Brandýsek najdete základní školu a mateřskou školu, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Sportovní a volnočasové aktivity

Obec Brandýsek disponuje různými možnostmi pro sport a volný čas, včetně sportovních areálů, cyklostezek a krásné okolní přírody vhodné pro procházky, cyklistiku a jiné venkovní aktivity.

KONTAKT

Líbí se vám tento projekt a chcete se dozvědět více informací?

Jsme tu pro vás.

info@oakgroup.cz
+420 602 674 143
Darwinova 1771/11, Praha 12, Modřany